KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568279
nr 1356 8279
C W Swensson, Fartyg. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:07:31
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr